P104027515 maja po raz piętnasty nasza szkoła zorganizowała gminny konkurs poświęcony patronowi szkoły pod hasłem "Śladami Szarych Szeregów". Jak co roku, do sprawdzenia swojej wiedzy zgłosili się uczniowie z niemal wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Gościliśmy drużyny ze szkół w Bukowcu, Domatkowie, Kupnie, Weryni, Widełce, Zarębkach oraz nr 2 w Kolbuszowej. W związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą utworzenia ZHP, tematem tegorocznych zmagań były właśnie początki ruchu skautowego na ziemiach polskich. Mimo wielu zadań o dużym stopniu trudności rywalizacja była bardzo wyrównana. Laureatami konkursu zostały drużyny:

SP nr 2 w Kolbuszowej - I miejsce

SP w Domatkowie - II miejsce

SP w Zarębkach - III miejsce

Gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom konkursu, gdyż wszyscy wykazali się ogromną wiedzą, a drużyny dzieliły bardzo niewielkie różnice punktowe. Dziękujemy opiekunom za wszpaniałe przygotowanie uczniów.

Do zobaczenia za rok!