jas1W ostatnim dniu przed rozpoczęciem przerwy świątecznej w naszej szkole zapanowała bożonarodzeniowa atmosfera. Najpierw każda klasa świętowała sama ze swoim wychowawcą. Był opłatek, wzajemne życzenia, kolędy i pyszny barszcz z grzybami. Później do uczniów dołączyli rodzice i wszyscy mieli ogromną przyjemność obejrzenia jasełek, które przygotowała klasa III. Były to niezwykłe jasełka. Z szopką, Maryją, Józefem i Dzieciątkiem, ale także przedstawicielam różnych europejskich państw. Dowiedzieliśmy się o zwyczjach świątecznych jakie w nich panują, ale przede wszystkim o tym, że niezależnie od państwa, Boże Narodzenie to czas kiedy należy się zatrzymać i wyciszyć. 

Życzymy więc wszystkim naszym uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, aby ten świąteczny czas był czasem wyciszenia, spokoju i radości. 

Wesołych Świąt