O1

Sobota 11 marca 2017 r. była w naszej szkole dniem otwartym dla przedszkolaków i ich rodziców.
Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor, która serdecznie powitała przybyłych gości. Następnie uczniowie klasy trzeciej przedstawili program artystyczny pt. "Nasza szkoła na was czeka" Po przedstawieniu, pod opieką rodziców, nauczycieli, kolegów ze starszych klas, dzieci zwiedzały szkołę i korzystały z przygotowanych atrakcji. Brały udział w konkursie czytelniczym pt.: "Co wiemy o bajkach i baśniach", zajęciach komputerowych, plastycznych, muzycznych, pracowały z tablicami interaktywnymi. Wykonywały  też ciekawe doświadczenia: "glutki i piłeczki gnioteczki" oraz eksperymenty z suchym lodem. Próbowały swoich zdolności kulinarnych w kuchni przy pieczeniu i dekorowaniu ciasteczek. Dzieci były bardzo zadowolone, że mogły obejrzeć szkołę. Było to z pewnością ciekawe doświadczenie i miłe spotkanie zarówno dla dzieci jak również dla rodziców.
Bardzo dziękujemy wszystkim gościom
 za przybycie, a przedszkoalaków zapraszmy od września do pierwszej klasy.

d3

d4

d2d5