P1020443Tradycyjnie 22 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Wigilię Bożego Narodzenia. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami składali sobie życzenia i łamali się opłatkiem przy świątecznym stole z barszczem. Śpiewano wspólnie kolędy i pastorałki. Cała społeczność szkolna i zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystym apelu opłatkowym. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój przedstawieniem bożonarodzeniowym. Tegoroczne jasełka pokazały tradycyjną scenę z aniołami, pasterzami i królami. Współczesne przesłanie jasełek zachęcało dzieci do modlitwy i dziękczynienia. Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświetnił przedstawienie. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim zebranym na apelu.
8 stycznia nasza szkoła gościła dzieci przedszkolne celem obejrzenia przedstawienia jasełkowego, a w niedzielę 10 stycznia mieli okazję obejrzeć je wszyscy parafianie w kościele.

Galeria