20150326 125632Dnia 26 marca 2015r. nasza szkoła była organizatorem V Gminnego Konkursu "Matematyczny As Czwartych Klas". Wzięło w nim udział 26 uczniów z dziewięciu szkół podstawowych gminy Kolbuszowa: SP nr 1 w Kolbuszowej, SP nr 2 w Kolbuszowej, SP Przedbórz, SP Werynia, SP Widełka, SP Bukowiec, SP Kupno, SP Zarębki i SP Kolbuszowa Górna.
Najzdolniejsi uczniowie z klas czwartych rywalizowali ze sobą w pięciu konkurencjach: zegar i kalendarz, rachmistrz, zadania tekstowe, krzyżówka i zadania zamknięte.
Oto wyniki:
I miejsce    - Marta Flis   SP nr 2 Kolbuszowa
II miejsce   - Julia Łakomy  SP nr 1 Kolbuszowa
                  Oskar Świder  SP w Przedborzu
                  Mateusz Słotwiński  SP w Przedborzu
III miejsce - Julia Pogoda  SP nr 2 w Kolbuszowej
                  Robert Biesiadecki  SP nr 1 w Kolbuszowej
                  Piotr Sączawa SP nr 2 w Kolbuszowej
Z naszej szkoły w konkursie udział brała Katarzyna Podgórska i Angelika Woźniak. Nie udało im się stanąć na podium, ale znalazły się w gronie 26 najzdolniejszych czwartoklasistów gminy Kolbuszowa. Zdobyły też cenne doświadczenie i jak wszyscy uczestnicy otrzymały nagrody.