20180928 103934Tegoroczne obchody Święta Patrona Szkoły tradycyjnie rozpoczęliśmy mszą św. w naszym kościele parafialnym, po której nastąpił przemarsz do szkoły. Tutaj miało miejsce długo oczekiwane wydarzenie, a mianowicie otwarcie wielofunkcyjnego boiska sportowego. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali przedstawiciele władz samorządowych oraz reprezentanci naszej szkoły na czele z panią dyrektor. Po serii strzałów na bramkę, w której ochoczo wzięli udział zaproszeni goście, wszyscy udaliśmy się na salę gimnastyczną. Tam wysłuchaliśmy koncertu piosenek harcerskich i patriotycznych w przepięknym wykonaniu naszego szkolnego chóru. Następnie scenę objęli w posiadanie uczniowie klasy pierwszej. Śpiewali, recytowali, odpowiadali na dziesiątki pytań starszych uczniów i w końcu zasłużyli na złożenie uroczystego ślubowania.

Witamy nowych uczniów w naszym gronie i życzymy im wielu sukcesów i radości w nowym, szkolnym życiu J