P1030946W pechowy piątek 13 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej czyli święto wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Główna uroczystość miała miejsce o godzinie 11.00, ale już od rana szkolnymi korytarzami przemykali uczniowie chowając pod kurtkami piękne, kolorowe kwiaty.

Uroczystą akademię przygotowała klasa IV z wsparciem kilku koleżanek z klasy VII. Rozpoczęło się trochę dziwnie, bo oto na szkolnym korytarzu, podczas przerwy stanęła grupa uczniów ubranych w codzienne, szkolne stroje. Szybko jednak okazało się, że i oni pod szarymi bluzami coś chowają - eleganckie, galowe stroje, tak adekwatne do tej szkolnej uroczystości. Wierszami, żartami i pięknym śpiewem wywołali radość i wzruszenie wśród widzów. 

Z życzeniami tego dnia śpieszyli nie tylko uczniowie i rodzice. Pani dyrektor odczytała niektóre życzenia, jakie dotarły do nas pocztą; od władz i instytucji zaprzyjaźnionych z naszą szkołą. Tradycyjnie, na zakończenie uroczystości nauczycielom i pracownikom szkoły zostały wręczone nagrody Dyrektora Szkoły. 

Nagrodzonym gratulujemy, a uczniom dziękujemy za piękne świętowanie!

 

P1030941P1030944P1030948P1030951