Udział w zawodach sportowych w roku szkolnym 2015/2016
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce dziewcząt
Bieg na 60 m:
1. m-ce Magdalena Niemczyk
3. m-ce Katarzyna Pytlak
udział: Gabriela Kosiorowska
Rzut piłeczką palantową:
3. m-ce Daria Micek
Skok w dal:
3. m-ce Oliwia Puzio
5. m-ce Angelika Tokarz
Bieg na 600 m
2. m-ce Martyna Gunia
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce chłopców
Bieg na 60 m:
5. m-ce Mateusz Augustyn
6. m-ce Radosław Fryc
8. m-ce Mateusz Marut
Rzut piłeczką palantową:
3. m-ce Krzysztof Skowroński
6. m-ce Krzysztof Wargacki
7. m-ce Filip Maciąg
8. m-ce Kacper Maciąg
9. m-ce Szymon Lubas
Skok w dal:
2. m-ce Mateusz Kabała
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce dziewcząt
Bieg na 60 m
1. m-ce Magdalena Niemczyk
3. m-ce Katarzyna Pytlak
Rzut piłeczką palantową:
udział: Daria Micek
Skok w dal:
3. m-ce Oliwia Puzio
Bieg na 600 m
2. m-ce Martyna Gunia
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce chłopców
Rzut piłeczką palantową:
udział: Krzysztof Skowroński
Skok w dal:
udział: Mateusz Kabała
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce dziewcząt
Bieg na 60 m
1. m-ce Magdalena Niemczyk
37. m-ce Katarzyna Pytlak
Bieg na 600 m
32. m-ce Martyna Gunia
Gminne IMS w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
Klasy V - VI
2. m-ce Martyna Gunia
4. m-ce Magdalena Niemczyk
udział: Oliwia Puzio
Katarzyna Pytlak
Gabriela Kosiorowska
Joanna Maciąg
Alicja Halat
Gminne IMS w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
Klasy V - VI
1. m-ce Krzysztof Skowroński
udział: Stanisław Małodobry
Radosław Fryc
Mateusz Marut
Powiatowe IMS w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
Bieg na 100 m
4. m-ce Martyna Gunia
8. m-ce Magdalena Niemczyk
Powiatowe IMS w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
Bieg na 1000 m
2. m-ce Krzysztof Skowroński
Wojewódzkie IMS w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
Bieg na 1000 m
48. m-ce Krzysztof Skowroński
Gminne IMS w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
3. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Magdalena Niemczyk, Martyna Gunia, Oliwia Puzio, Joanna Maciąg,
Gabriela Kosiorowska, Julia Wlazło
Gminne IMS w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
2. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Krzysztof Skowroński, Mateusz Kabała, Stanisław Małodobry, Radosław Fryc
Krzysztof Wargacki, Mateusz Augustyn
Powiatowe IMS w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
2. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Krzysztof Skowroński, Mateusz Kabała, Stanisław Małodobry, Radosław Fryc
Krzysztof Wargacki
Gminne IMS w mini piłce ręcznej dziewcząt
4. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Magdalena Niemczyk, Daria Micek, Dominika Rozmus, Angelika Tokarz, Alicja Halat, Joanna Maciąg, Izabela Halat, Gabriela Kosiorowska
Gminne IMS w mini piłce ręcznej chłopców
4. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Krzysztof Skowroński, Mateusz Kabała, Rafał Niemczyk, Radosław Fryc, Stanisław Małodobry, Krzysztof Wargacki, Paweł Czachor, Wiktor Kret, Mateusz Augustyn
Gminny halowy turniej piłki nożnej chłopców
2. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej: Krzysztof Skowroński, Mateusz Kabała, Stanisław Małodobry, Krzysztof Wargacki, Szymon Lubas, Paweł Czachor, Mateusz Augustyn
Gminne IMS w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt
2. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
I zespół: Oliwia Puzio, Daria Micek, Sandra Dębiak
udział II zespół: Martyna Gunia, Gabriela Kosiorowska
Gminne IMS w tenisie stołowym drużynowym chłopców
1. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej (I zespół):
Krzysztof Skowroński, Paweł Czachor, Mateusz Kabała
3. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej (II zespół):
Rafał Niemczyk, Krzysztof Wargacki
Powiatowe IMS w tenisie stołowym drużynowym chłopców
1. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
Krzysztof Skowroński, Paweł Czachor, Krzysztof Wargacki
Halowy Turniej piłki nożnej klas IV o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej
5. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Paweł Czachor, Mateusz Augustyn, Wiktor Kret, Dawid Halat,
Adam Niemczyk, Witold Małodobry, Dawid Miszczak, Jakub Szalony
Halowy Turniej piłki nożnej klas V o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej
4. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Radosław Fryc, Stanisław Małodobry, Krzysztof Wargacki, Szymon Lubas,
Paweł Czachor, Mateusz Augustyn
Halowy Turniej piłki nożnej klas VI o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej
3. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Krzysztof Skowroński, Mateusz Kabała, Rafał Niemczyk,
Stanisław Małodobry, Mateusz Marut, Krzysztof Wargacki, Paweł Czachor
Halowy Turniej piłki nożnej klas IV, V, VI o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej
3. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
Rejonowe IMS w tenisie stołowym drużynowym chłopców
6. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej
Krzysztof Skowroński, Paweł Czachor, Krzysztof Wargacki
Gminne IMS w czwórboju LA dziewcząt
2. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Magdalena Niemczyk, Oliwia Puzio, Angelika Tokarz,
Martyna Gunia, Gabriela Kosiorowska, Joanna Maciąg
Gminne IMS w czwórboju LA chłopców
3. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Krzysztof Skowroński, Mateusz Kabała, Radosław Fryc,
Stanisław Małodobry, Krzysztof Wargacki, Mateusz Augustyn
Powiatowe IMS w czwórboju LA dziewcząt
2. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Magdalena Niemczyk, Angelika Tokarz, Oliwia Puzio,
Martyna Gunia, Katarzyna Pytlak, Gabriela Kosiorowska,
Gminne IMS w trójboju LA chłopców
2. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Mateusz Augustyn, Paweł Czachor, Wiktor Kret, Adam Niemczyk, Dawid Miszczak
Gminne IMS w trójboju LA dziewcząt
3. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Paulina Blicharz, Klaudia Sitarz, Magdalena Surowiec,
Aleksandra Surowiec, Oliwia Rembisz
Powiatowe IMS w trójboju LA chłopców
6. m-ce Szkoła Podstawowa w Kolbuszowej Górnej:
Mateusz Augustyn, Paweł Czachor, Wiktor Kret,
Adam Niemczyk, Dawid Miszczak
Ponadto uczniowie reprezentowali naszą szkołę w zawodach:
- biegi uliczne o Puchar Burmistrza Kolbuszowej
I m-ce Krzysztof Skowroński w biegu na 1000 m
- VI Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Kolbuszowej
Aleksandra Król, Oliwia Rembisz, Wiktoria Piłat, Klaudia Żarkowska, Krystian Pyryt, Witold Małodobry,
Nikodem Kochanowicz, Jakub Brożyna,Julia Wlazło, Joanna Maciag, Julia Pyryt
- VIII Turniej Piłki Nożnej Footballowa Kolbuszowa 2016
Adam Niemczyk, Paweł Czachor, Mateusz Augustyn, Adam Bebło, Radosław Fryc, Szymon Lubas,
Kacper Maciąg, Mateusz Marut, Krzysztof Wargacki
- III Wiosenny Rajd Nordic Walking dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów
II miejsce w kategorii chłopców szkół podstawowych Krzysztof Skowroński,
udział: Joanna Maciąg, Magdalena Niemczyk, Julia Pyryt, Stanisław Małodobry
-